Український радіоаматорський QRP клуб заснований 1 серпня 1998 року.

UR-QRP CLUB має свою дипломну програму. Два рази в рік проходять дні активності клубу. Зимова неділя активності - у другій повній неділі грудня. У перший вихідний серпень - "Польовий QRP День" (День QRP на відкритому повітрі).

Одним з найбільш успішних напрямків роботи клубу є проведення QRP-експедицій в гори Криму та на острови рік України. Експедиції EM5QRP, EN100GM, UT5AWW / P / QRP, EN5R, UT7AXA / P / QRP, EM10QRP стали великою подією для їх учасників та помітною подією у світі QRP.

15 вересня 2000 року UR-QRP CLUB став колективним членом міжнародного радіоаматорського клубу QRP - QRP ARCI, а 2 грудня - UARL.

Членство в українському QRP-клубі доступне для всіх ентузіастів, що працюють з малою потужністю в ефірі, незалежно від того, в якій країні або континенті вони проживають. Клуб UR-QRP підтримує дружні стосунки з братськими клубами світу.

Членство в клубі безкоштовне, але ви завжди можете пожертвувати невелику суму для покриття витрат на оплату домена і сервера через кнопку донату PayPal.

Як приєднатися?

Бажаючі вступити в клуб надсилають на ім’я президента (UT2AB: Вюненко Олександр Борисович, а/с 144, м. Суми, 40030, Україна, або на електронний адрес: ut2ab (dog) ukr.net) заявку. Кожному члену UR-QRP Клубу присвоюється його особистий номер і він отримує Сертифікат члена клубу.

Назва клубу в змаганнях

Для тих, хто планує брати участь у змаганнях CQ WPX і т.п. для участі в клубному заліку потрібно точно вказати назву UR-QRP-CLUB, яка представлена на веб-сторінці списку клубів - https://www.cqwpxrtty.com/clubnames.htm.

Група в Facebook: https://www.facebook.com/groups/264498710567202/

Якщо ви член клубу і бажаєте розміщувати матеріали на сайті шліть листа Віктору - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..